Впечатляващо поражение определя първия съперник на Левски в Европа

EFBET лигаБГ ФутболТОП НОВИНИ

Левски ще започне участието си в Конферентната лига с гостуване на северномакедонския Шкупи. Това стана ясно днес, след като отборът от Скопие разгроми литовския Хегелман с 5:0 на чужд терен в мач от първия квалификационен кръг на турнира и не остави съмнения, че това ще се случи.

Очакванията за равностоен мач се оправдаха още на полувремето, когато Шкупи вече водеше с 3:0. Ямайският нападател Реналдо Сифъс откри резултата в 11-ата минута. Бразилецът Кевен удвои преднината на гостите в 23-ата, а малко преди края на полувремето Сифъс се разписа за втори път.

През второто полувреме 23-годишният футболист продължи с представянето си. В 56-ата минута той бе точен за 4:0, а в 62-ата минута вкара четвъртия си гол, за да завърши категоричната победа на своя отбор.

Реваншът в Скопие ще се състои след седмица, а мачовете от втория квалификационен кръг са насрочени за 27 юли и 3 август.

Тагове: Кевен, Левски, Реналдо Сифъс, Хегелман, Шкупи

Шефът на Лудогорец: да уволним Петев? Пълна глупост!