Криза в ЦСКА София! „Червените“ загубиха точки от Славия

ЦСКА София загуби две точки на стадион „Българска армия“. Отборът на Нестор Ел Маестро завърши 1:1 със Славия в двустранна игра в efbet Лига, в която имаше много ситуации. В 76-ата минута капитанът на белите Галин Иванов откри резултата с удар от близка дистанция. В 82-ата минута Лазар Туфеджич изравни резултата с глава, но червените не успяха да обърнат развоя на събитията.

Треньорът на домакините, за когото това ще бъде втори мач начело на отбора след завръщането му в Борисовата градина, направи четири промени в сравнение с мача в Румъния срещу Сепси. От състава на червените отсъстваха Иван Турицов, Сейни Санянг, Енес Махмутович и Марселино Бареа. Ел Маестро започна разочароващо втория си сезон в армейския клуб, като загуби с 0:4 и отпадна от Лигата на конференциите.

Сръбският специалист промени и системата на игра: на „Сепси Арена“ той започна с 3-5-2, а сега подреди отбора в 4-2-3-1, с Дюкенс Назон в центъра на атаката.

Тагове: Нестор Ел Маестро, Славия, ЦСКА