Младежите на Локомотив София взеха Купата на България

Бойни СпортовеБокс

Локомотив София печели Купата на България и младежкия боксов турнир в Петрич. След като заеха първо място в мачовете на 15- и 18-годишните момичета, талантите от столичния клуб бяха над останалите и в мъжкия турнир. Отборът на „железничарите“ ликуваше в състезанието, което беше и първи кръг на ДЛОП.

Представителите на Локомотив спечелиха общо 10 медала. От тях пет златни, четири сребърни и един бронзов. На второ място се класираха боксьорите на друг Локомотив, от Русе. Те взеха 3 златни и един бронзов медал, а на трето място се класираха момчетата от ЦСКА с една титла, две втори и три трети места.

Припомняме, че сред 15-годишните момичета БК Русе е на второ място, а Малък Перник – на трето. В по-горната възрастова група до 18 години води ЦСКА, следван от БВС.

Тагове: Бокс, Локомотив София