Меси продължава да бележи, Интер Маями на финала

Лионел Меси продължава да блести за Интер Маями. Аржентинската звезда вкара един от головете при победата с 4:1 над Филаделфия Юнайтед на полуфинала за Купата на лигата и вече има 9 гола на сметката си, откакто се присъедини към отбора. Меси не е допуснал гол в нито един от шестте си мача за Интер Маями, а в половината от тях е отбелязал два гола.

Мачът срещу Филаделфия ще се запомни с дебютния гол на Жорди Алба, отбелязан в края на полувремето, което завърши с 3:0 в полза на Интер Маями. Преди това Йозеф Мартинес откри резултата в 3-ата минута, а Меси удвои преднината на отбора от Флорида. През второто полувреме Алехандро Бедоя намали дефицита, а резервата Давид Руис реши всичко в полза на Интер Маями.

Тагове: Интер Маями, Леонел Меси, Меси

Самолет, имение с 25 стаи, луксозни возила – на какви изкушения не може да устои Неймар