Грешките на Кристиано Роналдо струват скъпо на Ал-Насър

Световен ФутболТОП НОВИНИ

След идването на Кристиано Роналдо нещата за Ал-Насер се влошават. Днес отборът загуби с 0:1 от Ал Вехда в полуфинала за Купата на кралските шампиони и отпадна от турнира. Саудитският отбор не успя да отбележи гол в три поредни мача и критиките са насочени главно към Кристиано.

Португалецът имаше няколко възможности да отбележи, но ги пропусна. В 11-ата минута той получи отличен пас от левия фланг и от няколко метра стреля в тялото на противниковия вратар. Малко по-късно Жан-Давид Богуел вкара единствения гол в мача след пас на Оскар Дуарте.

В началото на второто полувреме играчът на Ал-Уехда Абдула Ал-Хафит получи червен картон, но и това не помогна на Роналдо и компания. Бившият коз на Манчестър Юнайтед стреля над напречната греда от пряк свободен удар, а в 82-ата минута удари напречната греда от изгодна позиция.

Това е вторият турнир, в който Ал-Насер се проваля след пристигането на Роналдо. Отборът е на второ място в първенството, на три точки зад лидера Ал-Итихад, но и с един мач по-малко.

Тагове: Ал-Насър, Кристиано Роналдо, Подбрани новини